mardin evden eve mardin evden eve nakliyat evden eve mardin mardin evden eve nakliye mardin evden eve taşımacılık mardin evden eve taşınma  
     

Ofis Taşımacılığı

mardin evden eve nakliyatUmut Evden Eve Nakliyat yılların verdiği tecrübe ve konusunda uzman personeli ile Ofis ve büro eşyalarınızı hızlı kaliteli ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Büro eşyalarınızı özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisinde ve özel ambalaj malzemeleriyle şehir içinde ya da şehirlerarası yeni adreslerine taşıyan Umut Evden Eve, Hasarsız taşımacılığın lider firmalarındandır. Ofis Eşyası ve Büro Eşyası Taşımacılığında; evden eve nakliyat ekspertizlerimiz eşyalarınızı görmek ve tespitini yapmak için büronuza gelmektedir. Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların detaylı listesi belirlenir. Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yeride görüp planlamasını buna göre yapacaktır. Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır.

Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde; Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılar. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Tüm Dosya ve klasörler paketlenir. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için balon naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.  Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir. Monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır. Yerleştirme; Bu işlem için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmaktadır.

     
UMUT Evden Eve Nakliyat - Mardin Karayolları Bitişiği, Taksi Durağı, Merkez / MARDİN
Tel: 0533. 592 66 75 - 0537. 727 39 24