mardin evden eve mardin evden eve nakliyat evden eve mardin mardin evden eve nakliye mardin evden eve taşımacılık mardin evden eve taşınma  
mardin evden eve umut nakliyat
     

Evden Eve Nakliyat - Firma Araştırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliye ciddi bir iştir ve profesyonellik ister. Taşıma esnasında taşınacak eşyaların miktarı tespiti ekspertiz görevlilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliye işlemi siz müşterilerimiz tarafından onaylandıktan sonra nakliye işlemi gerçekleştirilir. Müşterilerimizin %100 memnuniyetini kazanmak bizim için çok önemlidir.

Eşyalarınız ilk önce doğabilecek zararlara karşı korumak adına ambalajlanarak güvenli bir şekilde özel olarak tasarlanmış araçlarımıza taşınır. Umut Evden Eve Nakliyat olarak şehiriçi, şehirdışı evden eve veya ofisten ofise taşınmalarınızda, kısacası tüm nakliye işlemlerinizde eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağından eminiz.

Evden eve nakliyat sektöründe standartlara uymayan firmalar ile karşılaşabilme olasılığına karşılık Nakliyat firmalarının sahip olması gereken bazı noktalara dikkat çekmek isteriz. Taşımanızın kabusa dönüşmemesi, huzurunuzun kaçmaması için firmaların aşağıdaki maddelere uygunluklarını kontrol ediniz.

Nakliye hizmetinde kullanılacak aracı ve kapasitesini belirleyiniz, taşıma günü sürprizle karşılaşmayın.

Taşımanın kaç kişilik personel grubu ile yapılacağını konuşun.

Taşıma asansör ile yapılacaksa mutlaka sözleşmeye (asansörlü) yazdırın.

Firmanın K-3 yetki belgesi görün, ikna olmadıysanız Ulaştırma Bakanlığından sorun.

Paketleme de ne çeşit malzeme ile nasıl yapılacak öğrenin, taşıma günü olası bir problem ile karşılaşmak istemiyorsanız.

Firma referanslarını inceleyin ne büyüklükte bir firma ile muhatap olduğunuzu bilin.

Firmayı yerinde görmeniz, firma hakkında en kısa yoldan bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Mutlaka sözleşme yapın, sözleşme maddelerini inceleyiniz.

     
UMUT Evden Eve Nakliyat - Mardin Karayolları Bitişiği, Taksi Durağı, Merkez / MARDİN
Tel: 0533. 592 66 75 - 0537. 727 39 24