mardin evden eve mardin evden eve nakliyat evden eve mardin mardin evden eve nakliye mardin evden eve taşımacılık mardin evden eve taşınma  
mardin evden eve umut nakliyat
     

Umut Evden Eve Nakliyat - Asansörlü Taşımacılık

Umut evden eve nakliyat taşımacılık işlemlerinde kendisine hedef olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir.
Mardin de bir ilk, 21. kat'a kadar kendi asansörümüzle güven içinde eşyalarınızı taşıyoruz.
Diğer nakliyat firmalarına oranla randevu sistemi ile çalışmamız yaşanacak problemleri minimize ederek problemlerinizi ortadan kaldırmakta bunun sonucu olarak sizin verdiğiniz saatte taşınmasını istediğiniz eşyanın yanında olarak, planlarınızı bozmamaktayız.

Ev taşıma işlemi ise ;
Sizin bize ulaşmanız ile başlayan bir süreçtir. Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı, ne kadar elemanın gerekli olduğu, ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır. Asansör kullanmak istenirse kaçıncı kata kadar taşıma yapılacaksa işin gerektirdiği ölçüde asansör temin edilmesi gerekmektedir.

Ekspertiz işlemleri firmamız tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak size sunulacaktır.
Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden, değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.
Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir.
Gerekli olduğu taktirde uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın demonte işlemleri yapılarak, taşınacağınız yeni adreste tekrar monte edilmektedir.

Uzmanından demonte ve monte işlemleri 
İşini iyi bilen uzman kadro 
Malın değerine göre Sigorta 
Müşteri memnuniyeti garantisi 

     
     
UMUT Evden Eve Nakliyat - Mardin Karayolları Bitişiği, Taksi Durağı, Merkez / MARDİN
Tel: 0533. 592 66 75 - 0537. 727 39 24